09111854538-09029392121
telegram instagram

قوانین و مقررات سایت ویلاسیس

1- وب سایت ویلاسیس با هدف توسعۀ گردشگری در منطقۀ زیبای تالش تأسیس شده است و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
2- اجارۀ ویلا به افراد مجرد ممنوع است. درنتیجه برای اجارۀ ویلا ارائۀ شناسنامه زوجین الزامی می باشد.
3- کلیه اماکنی که در این وب سایت به مسافرین عزیز جهت اجاره معرفی می شود دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری می باشد و کلیه هماهنگی های لازم با میزبان به عمل آمده است.
4- جهت اجارۀ ویلا فقط با شماره های تماس ذکر شده در پایین صفحه تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را در رزرو و اجارۀ ویلا راهنمایی کنند.
5- گرچه جهت اجاره ویلا مانع قانونی برای تماس مستقیم با میزبان وجود ندارد، اما خواهشمندیم که جهت حفظ حق شرعی و رعایت اخلاق انسانی جهت اجارۀ ویلا در دفعات بعد نیز با وب سایت در تماس باشید. بعلاوه اینکه با توجه به بانک اطلاعاتی موجود در ویلاسیس می توانیم گزینه های مختلف و مشابهی را به شما معرفی کنیم و بدینسان بتوانید در هزینه و وقت صرفه جویی نمایید.
6- اجارۀ ویلا به مسافران خارجی به طور مستقیم امکانپذیر نیست و نیازمند اخذ مجوزهای لازم از ادارۀ اماکن و سایر ارگان های ذیربط می باشد. لذا پیش از تشریف فرمایی حتماً اعلام کنید که میهمان خارجی همراه دارید تا هماهنگی های لازمه صورت بپذیرد.
7- جهت حفظ شئونات اسلامی لطفاً حجاب اسلامی خود را رعایت فرمایید، از آوردن حیوان به داخل ویلا خودداری نمایید و سعی کنید تا برای همسایگان به طور کلی مزاحمت ایجاد نشود و توجه داشته باشید که کلیه عواقب متوجه خود مسافر خواهد بود و نه میزبان.
8- همانطور که در صفحۀ اصلی سایت مشاهده می کنید برای هر ویلا یک کد در نظر گرفته شده است که جهت دستیابی سریعتر در دفعات بعدی می توانید از آن کد استفاده کنید و با اعلام آن به شماره های تماس ذکر شده در پایین صفحه می توانید سریعتر عمل رزرواسیون را انجام دهید.
9- جهت رزرو ویلا و جهت حفظ حق شرعی و قانونی میزبان مبلغی از پیش بعنوان بیعانه از مسافر دریافت خواهد شد که در صورت خالی ماندن ویلا و کنسل شدن از طرف میهمان/ مسافر این مبلغ به میزبان پرداخت گردد. که البته مبلغ زیادی نخواهد بود.
10- لطفاً پس از انتخاب ویلا زمان دقیق رزرو و بازه ای که می خواهید ویلا در اجارۀ شما باشد را مشخص کنید تا اطلاعات شما در سیستم ثبت و بررسی گردد.
11- در صورتی که در بازۀ مد نظر شما ویلا پر باشد، آنگاه دو وضعیت وجود دارد! یا می توانید از ویلاهای مشابهی که به شما پیشنهاد می شود استفاده کنید و یا بازۀ زمانی دیگری را جهت اجارۀ ویلا انتخاب کنید.
12- در صورت بروز هر نوع مشکل در طی زمانی که ویلا در اختیار شماست فقط با شماره های 09360572832- 09111854538- 01344237528 تماس حاصل نمایید تا مشکل پیش آمده در اسرع وقت حل شود.
در آخر ضمن خوش آمد گویی به تمام مسافران عزیزی که منطقۀ سرسبز تالش را برای گذراندن تعطیلات انتخاب می کنند خاطر نشان می گردد که هنگام ورود به مورد اجاره علاوه بر دریافت مدرک شناسایی معتبر یک فرم قرارداد به امضای میهمان و میزبان (ویلاسیس) و مالک خواهد رسید تا هر یک متوجه مسئولیت های قانونی خود باشند.با تشکر

مدیریت وب سایت ویلاسیس- مهندس پروائیویلاسیس چیست؟

ویلاسیس با هدف اجارۀ ویلا در تالش و در راستای توسعۀ گردشگری در شمال کشور و به خصوص در این منطقۀ زیبا و توریسی اقدام به بستن قرارداد با اشخاصی نموده که زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری اقدام به اجارۀ ویلا و سوئیت به هم میهنان عزیزمان می کنند.
ویلاسیس توجه شما را به این نکته جلب می کند که قیمت های اماکنی که در این سایت آگهی شده است بر اساس قیمتی است که در سنوات گذشته آن مکان ها بر مبنای همین قیمت ها به مسافران عزیز اجاره داده شده است و مبتنی بر توافقات صورت گرفته بین مالکان و مسافران و نیز مبتنی بر کیفیت خدمات ارائه شده می باشد.
لذا ویلاسیس دخل و تصرفی در قیمت های اعلام شده ندارد ولی سعی ما بر این است تا مالکان تا حد امکان قیمت خود را در جهت جلب رضایت مشتریان کاهش دهند؛ تا بدین سان مسافران عزیز بیشتری بتوانند از پتانسیل موجود در تالش بهره مند شوند.