09111854538-09029392121
telegram instagram

ویلاسیس

در سال های اخیر با رشد تکنولوژی های مرتبط با فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی این علوم جای پای خود را در صنعت توریسم باز کرده اند. سایت ویلاسیس در همین راستا و با هدف توسعۀ گردشگری در شمال کشور و در منطقۀ زیبا و توریستی تالش اقدام به بستن قرارداد با اشخاصی نموده که زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری اقدام به ارائۀ مسافرکاشانه به هم میهنان عزیزمان می کنند.


در اینجا ممکن است این سؤال پیش بیاید که چرا تالش؟
1- دسترسی راحت تر به سواحل:
در پاسخ خاطر نشان می کنیم که گرچه بسیاری از نقاط شمالی کشور از آستارا تا گرگان نقاط زیبا و جذابی برای مسافران و گردشگران عزیز محسوب می شوند اما تالش از جهات بسیاری نسبت به جاهای دیگر پتانسیل مناسب تری برای جذب توریست را دارد؛ علت این امر هم این است که در تالش بر خلاف استان مازندران و بسیاری از بخش های دیگر شمال مسافر دسترسی راحت تری به دریا دارد و به علت مدیریت مناسب و در پاره ای از اوقات خواست مردم، ویلاسازی در کنار دریا به گونه ای که دسترسی به آن را محدود نماید صورت نگرفته است و مسافران عزیز به راحتی می توانند در کنار دریا به تفریح بپردازند.

2- قیمت و کیفیت مناسب خدمات:
نکته بعدی آنکه قیمت ویلاها در این منطقه نسبت به استان های همجوار بسیار مناسب تر بوده و این اطمینان را می دهیم که با توجه به شناختی که از مردم این منطقه وجود دارد ایمنی مناسبی برای مسافران فراهم است و مسافران عزیز از مهمان نوازی هموطنان تالشی نهایت لذت را خواهند برد.

3- وجود ییلاقات بسیار باشکوه:
یکی از زیباترین و جذاب ترین مکان های رویایی در ایران ییلاقات باشکوه و افسانه ای شهرستان تالش می باشد که در طی سال علاوه بر گردشگران داخلی، پذیرای گردشگران بسیاری از خارج از کشور نیز می باشد. از جمله مهم ترین این ییلاقات می توان به ییلاق باستانی آق اولر و مریان، ییلاق خیره کننده سوباتان، ییلاق الماس زیبا در مسیر اسالم به خلخال و بسیاری دیگر از عجایب و زیبایی های طبیعی در این منطقه اشاره کرد. مردمان تالش که از گذشته قومی کوچنشین بودند و امروزه نیز بسیاری در همین ارتفاعات به دامپروری مشغول اند برای خود خانه های مجهزی را فراهم نموده اند به گونه ای که می توان گفت کسی در تالش نیست که تمکن مالی داشته باشد و در ییلاق ویلا یا سازه ای برای خود درست نکرده باشد. لذا با توجه به این امر امکان اجاره خانه در کوهستان های زیبای تالش فراهم است که این خود بر دسرتسی راحت به جاذبه های طبیعی تالش می افزاید و به این ترتیب هرساله گروه های کوهنوردی و طبیعت گردی بسیاری به همراه تورهای طبیعت گردی از این مناطق دیدن می کنند.

4- فرهنگ بومی چندهزار ساله:
با توجه به اینکه قدمت تمدن بشری در منطقۀ تالش به حدود 14000 سال پیش برمیگردد؛ لذا برای علاقه مندان به تاریخ شناسی و باستان شناسی بسیار جذاب و مطلوب خواهد بود.

اینها تنها بخشی از جلوه های زیبای طبیعت خدادادی تالش است که قطعاً تحسین هر بیننده ای را به خود مجذوب می دارد و علاقه ما را صد چندان تا این منطقه زیبا را به همۀ طبیعت دوستان و ایران دوستان معرفی کنیم و از آنها دعوت کنیم تا از این منطقه زیبا دیدن کنند..


برای اجارۀ ویلا چه کار کنیم؟
اساساً ویلاهایی که در این سایت معرفی می شود آنهایی هستند که دارای کد ثبت شده در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری بوده و از نظر ایمنی و رفاه مورد تأیید سازمان می باشد. دراینجا وظیفۀ تحویل و آماده سازی بر عهده همین سایت بوده و کلیه نکاتی رفاهی مورد بررسی قرار گرفته و جای نگرانی نیست. لذا پس از یافتن ویلای مورد نظر خود فقط کافی است با ما تماس بگیرید. اطلاعات تماس و آدرس دفتر مرکزی در ذیل همین صفحه آمده است.

ویلاسیس چیست؟

ویلاسیس با هدف اجارۀ ویلا در تالش و در راستای توسعۀ گردشگری در شمال کشور و به خصوص در این منطقۀ زیبا و توریسی اقدام به بستن قرارداد با اشخاصی نموده که زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری اقدام به اجارۀ ویلا و سوئیت به هم میهنان عزیزمان می کنند.
ویلاسیس توجه شما را به این نکته جلب می کند که قیمت های اماکنی که در این سایت آگهی شده است بر اساس قیمتی است که در سنوات گذشته آن مکان ها بر مبنای همین قیمت ها به مسافران عزیز اجاره داده شده است و مبتنی بر توافقات صورت گرفته بین مالکان و مسافران و نیز مبتنی بر کیفیت خدمات ارائه شده می باشد.
لذا ویلاسیس دخل و تصرفی در قیمت های اعلام شده ندارد ولی سعی ما بر این است تا مالکان تا حد امکان قیمت خود را در جهت جلب رضایت مشتریان کاهش دهند؛ تا بدین سان مسافران عزیز بیشتری بتوانند از پتانسیل موجود در تالش بهره مند شوند.