شماره های رزرو


09111854538
09360572832
01344237528

مهندس عباس پروائی


شماره کارت بانک ملی
6037997142947432
شماره کارت بانک پارسیان
6221061209584905

حداقل قیمت: 120000 ~ حداکثر قیمت: 300000
امکانات رفاهی
اتاق: 1
تخت: 1
کولر: ندارد
بخاری: گازی
آنتن: دارد
تلویزیون: معمولی
جاروبرقی: دارد
اینترنت: ندارد
جکوزی: ندارد
کابینت آشپزخانه: ندارد
ظروف آشپزخانه: دارد
پارکینگ: دارد
استخر: ندارد
یخچال: دارد
چای ساز: ندارد
توالت فرنگی: ندارد
توضیحات دیگر:
 
مسیر رسیدن به این خانۀ ییلاقی، مسیر زیبای جادۀ کیش دیبی می باشد که یکی از زیباترین جاده های جنگلی- کوهستانی ایران و منظقۀ تالش است. جنگل انبوه، رودخانه و جادۀ مناسب دسترسی به این مکان را برای مسافران عزیز بسیار دلپذیر خواهد نمود.
البته این خانه در واقع یک ساختمان دوطبقه می باشد که امکاناتی که در اینجا ذکر شد مربوط به یک طبقه می باشد که تقریباً دارای امکانات یکسانی نیز هستند.

درست در مقابل این ویلا یکی از زیباترین مکان های گردشگری تالش وجود دارد که پیوند زیبای جنگل، کوه و رودخانه است که هر ساله در فصل تابستان پذیرای گردشگران زیادی است.
با توجه به اینکه این ساختمان 2 طبقه خود بخشی از یک مجموعه بزرگ تر است در کنار آن یک رستوران سنتی همراه با لژ خانوادگی برای صرف غذا وجود دارد که مسافرین عزیز به راحتی می توانند از غذاهای محلی و ایرانی به راحتی و بدون نیاز به آشپزی بهره مند گردند.
بعلاوه در کنار این مجموعه سوپرمارکت، نانوایی، قصابی نیز قرار دارد که مسافران می توانند نیاز خود را از آن برآورده نمایند.
توجه مهم:

  1- «با توجه به اینکه ظرفیت این ویلا تا 8 نفر می باشد، توجه داشته باشید که به ازای هر نفر اضافه مبلغ ده هزار تومان اضافه اخذ خواهد شد.»

  2- «همانطور که بر روی عکس ویلا مشاهده می کنید قیمت حداقلی و حداکثری ویلا آورده شده است که این بستگی به شرایط و بازۀ زمانی ای دارد که مسافران عزیز قصد اجارۀ ویلا را دارند! یعنی قیمت روزهای عادی با روزهای آخر هفته و نیز ایام تعطیلی مانند نوروز متفاوت خواهد بود.»


لطفاً قبل از تماس با ما و قبل از درخواست اجارۀ ویلا قوانین و مقررات را مطالعه بفرمایید. بعلاوه هنگام درخواست کد ویلای مورد نظر خود را که از روی سایت (ویلاسیس) برداشته اید را به مدیر اعلام کنید.


ویلاهای مشابه (بر اساس موقعیت)


ویلاسیس چیست؟

در سال های اخیر با رشد تکنولوژی های مرتبط با فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی این علوم جای پای خود را در صنعت توریسم باز کرده اند. سایت ویلاسیس در همین راستا و با هدف توسعۀ گردشگری در شمال کشور و در منطقۀ زیبا و توریستی تالش اقدام به بستن قرارداد با اشخاصی نموده که زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری اقدام به ارائۀ مسافرکاشانه به هم میهنان عزیزمان می کنند.
ویلاسیس توجه شما را به این نکته جلب می کند که قیمت های اماکنی که در این سایت آگهی شده است بر اساس قیمتی است که در سنوات گذشته آن مکان ها بر مبنای همین قیمت ها به مسافران عزیز اجاره داده شده است و مبتنی بر توافقات صورت گرفته بین مالکان و مسافران و نیز مبتنی بر کیفیت خدمات ارائه شده می باشد.
لذا ویلاسیس دخل و تصرفی در قیمت های اعلام شده ندارد ولی سعی ما بر این است تا مالکان تا حد امکان قیمت خود را در جهت جلب رضایت مشتریان کاهش دهند؛ تا بدین سان مسافران عزیز بیشتری بتوانند از پتانسیل موجود در تالش بهره مند شوند.