telegram instagram
برای رسیدن به تونل جنگلی گیسوم اگر از رشت به سمت آستارا حرکت کنیم پس از طی 5 کیلومتر از شهر پره سر و ۲۰ کیلومتری شهر هشتپر در سمت راست جاده وارد جنگلهای گیسوم می‌شویم که با عبور از این جاده و طی مسافت تقریبی 2 کیلومتر از وسط جنگل گیسوم به ساحل گیسوم می‌رسیم. جاده گیسوم از میان جنگل های انبوه می‌گذرد؛ گیسوم جایی است که جنگل و دریا به هم می رسند و سحر طبیعت به اوج خود می رسد و یکی از زیباترین جاده های جنگلی ایران بحساب می‌آید. دریای گیسوم با ساحل زیبای شنی و با امکاناتی برای شنا و وجود پلاژهای مناسب، به محلی جذاب برای گردشگران تبدیل شده و همه ساله مسافران زیادی برای استفاده از این طبیعت زیبا رهسپار این منطقه می‌شوند.


آدرس:
گیلان- تالش- بخش پره سر- کیلومتر 5 جاده پره سر به هشتپر- روستای گیسوم- جاده جنگلی ساحلی گیسوم

ویلاسیس چیست؟

در سال های اخیر با رشد تکنولوژی های مرتبط با فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی این علوم جای پای خود را در صنعت توریسم باز کرده اند. سایت ویلاسیس در همین راستا و با هدف توسعۀ گردشگری در شمال کشور و در منطقۀ زیبا و توریستی تالش اقدام به بستن قرارداد با اشخاصی نموده که زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری اقدام به ارائۀ مسافرکاشانه به هم میهنان عزیزمان می کنند.
ویلاسیس توجه شما را به این نکته جلب می کند که قیمت های اماکنی که در این سایت آگهی شده است بر اساس قیمتی است که در سنوات گذشته آن مکان ها بر مبنای همین قیمت ها به مسافران عزیز اجاره داده شده است و مبتنی بر توافقات صورت گرفته بین مالکان و مسافران و نیز مبتنی بر کیفیت خدمات ارائه شده می باشد.
لذا ویلاسیس دخل و تصرفی در قیمت های اعلام شده ندارد ولی سعی ما بر این است تا مالکان تا حد امکان قیمت خود را در جهت جلب رضایت مشتریان کاهش دهند؛ تا بدین سان مسافران عزیز بیشتری بتوانند از پتانسیل موجود در تالش بهره مند شوند.